Yaza has bir tarz, bohem bir şıklık anlayışı

Bu yaz sahillerde Interview Marine rüzgarı esecek...

Sarar 2017 İlkbahar-Yaz Marine erkek mayo koleksiyonuyla bir yeniliğe daha imza atıyor ve bu kez sahil şıklığıyla farkını ve tarzını ortaya koymayı başarıyor.

Özgür bir dilin, yaza izdüşümü...

72 yıldır başarıyla sürdürdüğü elegant şıklık anlayışını 2017 İlkbahar-Yaz Marine koleksiyonuyla perçinleyerek kumsallara taşımaya hazırlanan Sarar, yazın egzotik renklerini modern kesimli tuzdan ve sudan etkilenmeyen özel kumaşlarla birleştirerek sezonunun vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Bohem bir şıklık anlayışıyla yaza damga vurun...

2017 İlkbahar-Yaz Marine koleksiyonuyla denizlere ve tropik ormanlara vurgu yapan Sarar, mavinin her tonunu egzotik renkler ve geometrik desenlerle bir araya getiriyor ve ortaya kumsallara has bohem bir şıklık anlayışı sunuyor.

Özgürlüğünüzü Sarar’la keşfedin...

2017 İlkbahar-Yaz Marine koleksiyonuyla tatil sezonunda farkını ve tarzını ortaya koymak isteyen beylerin tek tercihi olmaya hazırlanan Sarar, canlı renkleri ve modern desenleriyle Florida sahil şıklığını üzerinize taşıyor.

Sağlığından ve şıklığından vazgeçemeyenlere...

İnce yapısı, rahat kesimi ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan farklı kumaş yapısıyla yaza ve sıcaklara meydan okuyan Sarar 2017 İlkbahar-Yaz Marine koleksiyonu, klor ve güneş yağı gibi maddelerden etkilenmediği gibi çocukları deniz tuzunun yakıcı etkilerinden de korumayı başarıyor.

Tarzınız kimliğinizdir...

Maviden laciverte denizin her tonunu, yeşilin, kırmızının ve sarının en özel tonlarıyla okyanus temalı modern desenlerde birleştiren Marine koleksiyonu, sahillerde tarzını, farkını ve duruşunu ortaya koymak isteyen tüm beyleri mağazalarımıza davet ediyor.